Zestaw wyprawkowy Lionelo — łóżeczko dostawne, mata edukacyjna, niania elektroniczna i laktator

0,00EUR

Kompletna wyprawka dla noworodka od Lionelo!

Doskonała na prezent, ale także jako świadomy wybór rodzica, który potrzebuje niezbędnych akcesoriów do opieki nad dzieckiem. Postaw na ten zestaw wyprawkowy, który zawiera: łóżeczko dostawne Lionelo Theo, zapewniające wypoczynek najmłodszym, nianię elektroniczną Lionelo Babyline 5.1, która jest niezastąpioną pomocą rodzicielską, matę edukacyjną Lionelo Paula, dzięki której nauka i zabawa idą ze sobą w parze, a także laktator elektryczny Lionelo Fidi, który będzie ułatwieniem dla karmiącej mamy.

Zestaw wyprawkowy łóżeczko, mata, niania i laktator Lionelo

Wielofunkcyjne łóżeczko dostawne Lionelo Theo Dark Grey

Łóżeczko Lionelo Theo sprawdza się jako dostawka lub jako wolnostojące łóżko dla dziecka. Z łatwością dopasujesz je do swojego łóżka (5-stopniowa regulacja wysokości) i zabezpieczysz za pomocą pasów. Koła są przydatne, gdy potrzebujesz przestawić Lionelo Theo, np. z pokoju na taras. Przewiewna siatka po obu stronach zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i pozwala na obserwację dziecka. Wygodny materac możesz pochylić, aby poprawić komfort odpoczynku i snu dziecka, które ma problem z ulewaniem pokarmu lub infekcjami górnych dróg oddechowych.

Łóżeczko dostawne Lionelo Theo Dark Grey

Praktyczna niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

Sprawdzony sprzęt, który służy do monitorowania malucha, szczególnie w trakcie snu — oto niania Lionelo Babyline 5.1! Kamery posiadają wbudowany mikrofon, głośnik i czujnik temperatury, a statyw pozwala łatwo ustawić je w odpowiedniej pozycji lub zamontować na ścianie. Zasięg do 300m zapewni bezproblemowy kontakt z dzieckiem na odległość. Odbiornik wyposażono w duży kolorowy wyświetlacz, na którym wyraźnie zobaczysz co dzieje się w pokoju dziecka. Co ważne, niania elektroniczna jest wyposażona w alarm, który informuje o przebudzeniu się dziecka lub utracie zasięgu.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

Łącząca zabawę i naukę, czyli mata edukacyjna Lionelo Paula

Mata Lionelo Paula dba o rozwój koordynacji ruchowej dziecka od 1. dnia życia! Konstrukcja została oparta na kontrastach – zestawienie czerni i bieli oraz żywych kolorów przyciąga uwagę małego odkrywcy. Pałąki możesz ustawić pod kątem, aby maluch mógł sięgnąć do zabawek, które wydają ciekawe dźwięki. Panele dźwiękowe i świetlne to dodatkowa atrakcja, która pobudza wyobraźnię dziecka. Miękkie i grube wypełnienie zapewnia odpowiednią izolację od podłogi.

Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką

Wierny pomocnik mamy karmiącej piersią — laktator elektryczny Lionelo Fidi

Laktator Lionelo Fidi jest wygodny, praktyczny i kompaktowy. Zapewnia indywidualne dostosowanie siły ssania w 15. trybach. Funkcja 10-stopniowego masażu, stymulującego pobieranie pokarmu, pozwoli dopasować pracę urządzenia do Twoich indywidualnych potrzeb. Małe rozmiary laktatora pozwolą Ci zabrać go wszędzie. Lionelo Fidi posiada bogaty zestaw akcesoriów: 2 pojemniki na mleko (180 ml) i butelkę (180 ml).

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specification
More Information
SKUWYPRAWKA3
ModelZestaw wyprawkowy Lionelo
Write Your Own Review
You're reviewing:Zestaw wyprawkowy Lionelo — łóżeczko dostawne, mata edukacyjna, niania elektroniczna i laktator
Your Rating